IP SERVERU: PUBLIC-TS3.CZ        VERZE SERVERU: 3.5.0        LIMIT SLOTŮ: 512

O serveru

dataO nás a naší historii

Jsme nejstarší CZ/SK nepřetržitě fungující TeamSpeak server. Fungujeme již od roku 2005, kdy jsme spustili první TeamSpeak 2 public server, který fungoval až do roku 2012. 30.4.2010 jsme se rozhodli spustit současný TeamSpeak 3 public server, který již od počátku byl provozován ve špičkovém zázemí a pro uživatele zcela bezplatně. Z počátku jsme fungovali na bezplatné NPL licenci, ale z důvodu problémů s těmito licencemi a hromadného blacklistování NPL serverů jsme se rozhodliv roce 2014 zakoupit komerční licenci AAL. I přes to, že je server pro uživatele provozován zcela zdarma, snažíme se o jeho maximální kvalitu. O naší kvalitě svědčí i to, že náš server navštívilo přes 200 000 unikátních uživatelů!


Technické parametry
Fungujeme na výkonném enterprise clusteru založeném na technologii VMware a serverech a diskových polích značky Dell. Díky výkonu upravotelnému za běhu serveru nehrozí nikdy nedostatečný výkon našeho serveru. U služby je nám dále garantována SLA 99.99%
Server je samozřejmě umístěn v datovém centru a připojen optikou přímo k páteřní síti. Díky 10 Gbps portu a přímému peeringu do NIX a SIX mají Čeští i Slovenští uživatelé skvělé odezvy. Ve spolupráci s naším dodavatelem konektivity máme také aplikovánu unikátní ochranu proti DDoS útokům nejen pomocí ochrany Radware DefensePro x420, ale i unikátními konfiguracemi,.. Samozřejmě z důvodu bezpečnosti nebudeme prozrazovat podrobnosti. 

 

Naše servery

Vytížení konektivity (10 Gbit)

TeamSpeak 3 server

   Hlavní server  Záložní server  Hlídací pes a zálohování
 Procesor:  Intel Xeon E3 2680 v3  Intel Xeon X5680  Intel Celeron G1610T
 Paměť RAM:  192 GB  4 GB  4 GB DDR3 ECC
 Diskové pole:  Dell Equallogic  RAID 5  8 TB SAS Raid 5
 Operační systém  Debian Wheezy, Linux  Debian Wheezy, Linux  Windows SRV 2016
 Technologie:  VMware vSphere 5  VMware vSphere 5  HP Microserver Gen8
 Konektivita:  10 Gb port (1 Gb vyhrazen)  1 Gb port  1 Gb port
 Peering:  NIX, SIX, Tiscali, AMS-IX, DE-CIX  O2  UPC B2B
 Anti-DDoS:  Radware DefensePro  Radware DefensePro  
 Firewall:  Firewall Fortigate    
 Lokalita:  Brno  Rtyňě  Ostrava